Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Rodzin Katolickich

W sobotę, 13.01 w Domu Katechetycznym  przy parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, odbyło się spotkanie opłatkowe z uczestnikami oraz organizatorami kolonii ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Gorlicach. W wydarzeniu udział wziął Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla oraz Starosta Gorlicki Karol Górski.
Spotkanie było nie tylko okazją do złożenia serdecznych, świąteczno – noworocznych życzeń, ale również do podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w akcje organizowania kolonii dla dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia, za okazane serce oraz zaangażowanie, co podkreślała Prezes Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Maria Przewor.
Spotkanie przebiegło w atmosferze radości i życzliwości. Prócz tradycyjnego składania życzeń oraz mmodlitwy pod przewodnictwem ks. Stanisława Ruszela, uczestnicy włączyli się we wspólne kolędowanie wraz z grupą śpiewaczą "Młodzi duchem". Nie zabrakło także relacji  fotograficznej z  ubiegłorocznego wypoczynku letniego dzieci i upominków od św. Mikołąja.
Koło Rodzin Katolickich przy Parafii Narodzenia NMP w Gorlicach działa od 23 lat, organizując letni wypoczynek dla najbardziej potrzebujących dzieci z Gorlic. W realizację tego szlachetnego przedsięwzięcia zaangażowanych jest wiele osób oraz wolontariuszy, chcących nieść bezinteresowną pomoc najmłodszym gorliczanom.
 

GALERIA