WOŚP na sportowo!

Już w najbliższą niedzielę (14.01) zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Wśród atrakcji przygotowanych przez gorlicki sztab znalazło się też wiele aktywności sportowych! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzeń. Przypominamy też, że w tym roku Orkiestra gra "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

Z samego rana, o godz. 8:15 rozpocznie się Wielkoorkiestrowy Rajd Turystyczny!  Rajd przeznaczony jest dla grup pieszych i dla grup biegówkowych (jeśli spadnie śnieg). Wyjazd dla obu grup z dworca o godzinie 8:20 autobusem Voyager z Gorlic do Wysowej, następnie grupy wysiądą w Szymbarku. W autobusie będą przewodnicy na obie trasy, a zainteresowani mogą też wsiąść do autobusu po drodze (np. na przystanku na ul. Kościuszki). Trasa dla narciarzy biegowych i dla pieszych jest ta sama.

O godz. 9:00 i 11:00 na lodowisku OSiR odbędzie się Orkiestrowa Ślizgawka, a o godz. 10:00 na krytej pływalni Fala rozpoczną się zawody pływackie.

Od 12:00 do 15:30 na hali OSiR odbędą się zawody w strzelaniu z broni pneumatycznej dla dzieci, młodzieży klas szkoły podstawowej i gimnazjalnej oraz strzelanie rekreacyjne dla opiekunów i dorosłych. Podsumowanie wyników zawodów, wręczenie dyplomów i medali odbędzie się po zakończeniu konkurencji. Zapraszamy do dołączenia do facebookowego wydarzenia.

Od 12:00 do 14:00 w Parku rozpocznie się Eskimoska Przygoda z psami husky oraz gry i zabawy dla dzieci!

O 14:00 zapraszamy na wielkoorkiestrowe bieganie – start przy misiach.

O godz. 16:00 odbędzie się mecz siatkówki w którym zmierzy się drużyna Omega-Ropa z drużyną Urzędu Miejskiego (Hala OSiR).

Jak widać atrakcji nie zabraknie – w poprzednich artykułach pisaliśmy też o wielkoorkiestrowych koncertach, atrakcjach motoryzacyjnych oraz możliwości sprawdzenia swojego stanu zdrowia. Pełny program wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Oj się będzie działo!