Wyścig Górski Magura Małastowska - uwaga utrudnienia!

Automobilklub Biecki na zlecenie Zarządu Głównego PZM w Warszawie organizuje w dniach 23-25 czerwca 2017 roku 4. Wyścig Górski „MAGURA MAŁASTOWSKA” będący 3 i 4 rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Współorganizatorami tej imprezy są: Starostwo Powiatowe w Gorlicach, Miasto Gorlice, Gmina Sękowa. Automobilklub Biecki w związku z organizacją w/w imprezy informuje o utrudnianych w dniu 23 czerwca 2017 roku na terenie miasta Gorlice.

W tym dniu zostanie zamknięta ul. Wróblewskiego od skrzyżowania z ul. Świeykowskiego w kierunku Rynku oraz ul. Rynek od skrzyżowanie z ul. Wróblewskiego do ul. 3 Maja w godzinach od 10.00 do 20.00. Równocześnie prosimy o nie pozostawianie samochodów na parkingach przy ul. Świeykowskiego, ul. Wróblewskiego oraz ul. Rynek w godzinach od 6.00 do 21.00.

Automobilklub Biecki informuje także o zamknięciu drogi wojewódzkiej nr 977 na odcinku w miejscowości Małastów do miejscowości Gładyszów skrzyżowanie Gładyszów/Krzywa oraz drogi powiatowej nr 1492K od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 977 na odcinku 3200 metrów w dniach 25-26 czerwca 2016 r. od godziny 6.00 do 21.00.

Jednocześnie informujemy wszystkich mieszkańców, że na czas zamknięcia odcinka DW 977 wprowadzono następujące objazdy:
– z Gorlic do Koniecznej przez Szymbark, Ropę, Uście Gorlickie do Gładyszowa do DW 977,
– z Pętnej, Wołowiec do Nowy Sącz Gorlice, przez Krzywą, Gładyszów, Uście Gorlickie, Ropa do DK 28,
– z Koniecznej do Gorlic, Nowego Sącza przez Gładyszów, Uście Gorlickie Ropa do DK 28.

Więcej informacji można uzyskać na stronie wyścigu www.wyscigmagura.pl w zakładce „mieszkańcy” lub pod adresem email: wyscigmagura@autobiecz.pl.

Przepraszamy za utrudnienia, dziękujemy za wyrozumiałość.

Źródło: www.wyscigmagura.pl