Odjechali w stronę Wadowic

Przez dwa dni gościliśmy w Gorlicach uczestników VIII Ogólnopolskiego Zlotu Pojazdów MotoLegendy PRL. Dziś, tuż po godzinie 12:00 kierowcy wyruszyli do Wadowic. Życzymy im szerokiej drogi! Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć z wydarzenia i z czwartkowego koncertu Orkiestry Symfonicznej PSM Wadowice.

Wczoraj już od godziny 15:00 na gorlickim Rynku można było podziwiać samochody z epoki PRL. Niezwykłe, zadbane w każdym calu maszyny, robiły ogromne wrażenie na ogladajacych. Perełką tegorocznych Motolegend stał się Opel Admiral, którym niegdyś jeździł Jan Paweł II.

Tuż po godz. 19:00 rozpoczął się koncert Orkiestry Symfonicznej PSM Wadowice. Niezwykłe widowisko zgromadziło tłum gorliczan. Wśród utworów zaprezentowanych przez orkiestrę pod batutą Piotra Kiełbińskiego można było usłyszeć muzykę z filmów takich jak Gwiezdne Wojny, Władca Pierścieni czy Piraci z Karaibów.

W drugim dniu uczestników i organizatorów przywitał Burmistrz Rafał Kukla, nawiązał do wpółpracy Gorlic z Wadowicami i życzył wszystkim udanej podróży. Przypominamy, że już dziś w Wadowicach wystąpi Teatr Eksperymentalny Ergo działający przy GCK.

GALERIA