Koncert Grażyny Łobaszewskiej

W sobotni wieczór 18 marca w sali kameralnej Gorlickiego Centrum Kultury odbył się wyjątkowy koncert Grażyny Łobaszewskiej w towarzystwie zespołu Ajagore, promujący najnowszy album artystki.

Koncert był swoistą wycieczką po wszystkich płytach artystki. W repertuarze pierwszej damy polskiej muzyki nie zabrakło największych hitów takich jak: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”. Zabrzmiały także nowe piosenki z ostatniej płyty „Przepływamy” m.in. „Sklejam się”, „Kurkuma”, „Szpilki”, „Filozof”, „Rzym płonie”, ” Pomost”, „Ole Gondola”, „Anglia wita”, „Para-finał”, „Pełnoletni” „Pełnia szczęścia”.

Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w odświeżonych aranżacjach, dostarczyło niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Publiczność nagrodziła artystkę owacjami a dyrektor GCK Janusz Zięba podziękował za niezwykły koncert wręczając artystce bukiet róż. Po koncercie Grażyna Łobaszewska spotkała się z fanami rozdając autografy, podpisując płyty i pozując do pamiątkowych zdjęć.

Źródło: Gorlickie Centrum Kultury
Foto. Sławomir Tokarski