Wiadomości

Poniedziałek, 10 czerwca 2019

Gorlickie sukcesy w crossmintonie

8 czerwca w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski w Crossmintonie. Tradycyjnie w zawodach udział wzięli gorliccy zawodnicy Piotr Gawlak i Jerzy Knot, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki.

I tak para Gawlak/Knot zajęła 5 miejsce w kategorii debel open, natomiast indywidualnie Piotr Gawlak zdobył tytuł wicemistrza Polski w kategorii +50, a Jerzy Knot w tej samej kategorii uplasował się tuż za podium.

Wyniki te są dobrym prognostykiem przed Mistrzostwami Świata, które w tym roku odbędą się w dniach 4-7 lipca w pięknej Hali Spike w Budapeszcie, w których wystartuje 524 zawodniczek i zawodników.

Gorlickim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach.