Przejdź do druki i wnioski do pobrania
Przejdź do treści Przejdź do stopki
Mocny gorlicki akcent na mistrzostwach crossmintona

Treść

16 lutego br. w podwarszawskich Starych Babicach rozegrano Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Crossmintonie oraz zawody Blackmintonowe. Z radością informujemy, że tytuł wicemistrza Polski w crossmintonie w kat. +50 zdobył Piotr Gawlak, a Jerzy Knot zajął wysokie 5 miejsce.

Po zakończeniu rywalizacji w zmaganiach crossmintonowych, rozpoczęto zawody blackmintonowe. Nocne crossmintonowe rozgrywki to wyjątkowe wydarzenie, które zyskuje coraz większą popularność. Zawodnicy walczą o zwycięstwo w ciemności grając świecącymi lotkami. W tej dyscyplinie od kilku lat znaczące wyniki osiągają nasi zawodnicy, którzy m.in.  regularnie zdobywają czołowe miejsca w Blackmintonowej Bitwie pod Gorlicami. Nie inaczej było w Warszawie,  w kategorii +40 pierwsze miejsce zajął Piotr Gawlak, a drugie Jerzy Knot.

Gorlickim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach.