Rodzinny Piknik w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Gorlicach

12 czerwca 2018 r. w Miejskim Przedszkolu Nr 1 było bardzo wesoło i rodzinnie, a to za sprawą Rodzinnego Pikniku, który zorganizowano w ogrodzie przedszkolnym po raz pierwszy. Nie przeszkodziła nam nawet zmienna aura pogodowa: raz słońce i upał, to znów drobny deszczyk i wiatr. W ogrodzie czekało na dzieci i rodziców wiele atrakcji.

Były zabawy przy muzyce z animatorami, chustą animacyjną, tunelem i innymi przyborami. Dzieci puszczały też bańki mydlane z pomocą animatorek. Wspólnie z dziećmi tańczył i bawił się Minionek!

W trakcie Pikniku pojawiały się na twarzach dzieci różne malowidła – piesek, kotek, pająk, Spajdermen itp. Do mamy, która malowała te piękne i barwne postacie, ustawiła się długa kolejka. Dziękujemy naszej mamie artystce i życzymy dalszych sukcesów artystycznych, a roześmiane barwne buźki były dla niej radosnym podziękowaniem. Była też foto- budka, oblegana przez rodziców i dzieci, bo kto by nie chciał zdjęcia z Anną, Elzą, Spajdermena i innymi bajkowymi postaciami.

Rodzice mogli zobaczyć i posłuchać występów artystycznych swoich pociech – zaprezentowała się każda grupa, a starszaki zaśpiewały nawet po angielsku. Występy przedszkolaków rodzice nagrodzili brawami.

Tekst i zdjęcia: Miejskie Przedszkole Nr 1 w Gorlicach

Tagi