Jeżdzą z głową!

Jeżdzą z głową! Środa, 16 stycznia 2019 100 dzieci z gorlickich szkół w okresie ferii zimowych korzysta z programu „Jeżdżę z głową”. Bardzo dobre warunki śniegowe na stoku narciarskim OSiR w Małastowie umożliwiają realizację nauki jazdy na nartach , która skierowana jest do dzieci z klas III i IV gorlickich szkół podstawowych.

Dodatkowe dyżury doradców zawodowych w styczniu

Dodatkowe dyżury doradców zawodowych w styczniu Piątek, 11 stycznia 2019 Harmonogram dyżurów doradców zawodowych w styczniu 2019 r. w Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach (Rynek 1).

Jest już 16 nowych miejsc w Miejskim Żłobku!

Jest już 16 nowych miejsc w Miejskim Żłobku! Piątek, 11 stycznia 2019 W zeszłym roku informowaliśmy o kolejnych środkach na rozbudowę miejskiego żłobka przy ul. Jagiełły. Od stycznia funkcjonuje w nim 16 nowych miejsc!

Dzieci nauczą się jeździć z głową

Dzieci nauczą się jeździć z głową Czwartek, 10 stycznia 2019 Setka dzieci z gorlickich szkół nauczy się jeździć na nartach, dzięki dotacji pozyskanej przez Miasto Gorlice z programu „Jeżdżę z głową”, realizowanego przez Województwo Małopolskie. Program uczy nie tylko podstaw jazdy, ale przede wszystkim wpaja bezpieczne nawyki, zasady korzystania ze stoków narciarskich czy tras biegowych.

Pływanie w ramach GWS

Pływanie w ramach GWS Środa, 9 stycznia 2019 Zapraszamy do udziału w kolejnej konkurencji organizowanej w ramach VIII edycji Gorlickiego Wieloboju Sportowego. Zawody pływackie odbędą się 12 stycznia 2019 r. o godz. 9.00 na Krytej Pływalni "Fala" w Gorlicach.

Zarządzenie Burmistrza w sprawie podziału dotacji z budżetu miasta Gorlice na 2019

Zarządzenie Burmistrza w sprawie podziału dotacji z budżetu miasta Gorlice na 2019 Piątek, 4 stycznia 2019 Zarządzenie Nr 3/2019 Burmistrz Miasta Gorlice z 2 stycznia 2019 r. w sprawie podziału dotacji z budżetu miasta Gorlice na 2019 rok na realizację zadań publicznych z zakresu turystyki, oświaty, zdrowia, polityki społecznej, kultury i kultury fizycznej oraz Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dyżury doradców zawodowych w styczniu

Dyżury doradców zawodowych w styczniu Czwartek, 3 stycznia 2019 Harmonogram dyżurów doradców zawodowych w styczniu 2019 r. w Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach (Rynek 1).

Rusza nabór do Gorlickiego Klubu Seniora

Rusza nabór do Gorlickiego Klubu Seniora Piątek, 28 grudnia 2018 Miasto Gorlice ogłasza nabór uczestników do Gorlickiego Klubu Seniora współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020.

Kampania społeczna - Włącz myślenie

Kampania społeczna - Włącz myślenie Czwartek, 20 grudnia 2018 W Małopolsce ruszyła kampania społeczna „Włącz myślenie”. Jest ona adresowana do ludzi młodych i ich rodziców, której celem jest zapobieganie eskalacji używania substancji psychoaktywnych.

Narkotyki i dopalacze - nie tędy droga!

Narkotyki i dopalacze - nie tędy droga! Piątek, 14 grudnia 2018 Jednym z najgroźniejszych problemów, dotyczących w szczególności osób wchodzących w dorosłość, jest problem używek. 22 listopada br. w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kromera w Gorlicach odbyła się sesja profilaktyczna obejmująca właśnie ten temat.