Promil nie jest przyjacielem, tylko do złego kusicielem

Promil nie jest przyjacielem, tylko do złego kusicielem Piątek, 14 września 2018 Serdecznie zapraszamy najmłodszych wraz z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie "Promil nie jest przyjacielem, tylko do złego kusicielem".

Pedagogika montessoriańska w Miejskim Przedszkolu nr 5

Pedagogika montessoriańska w Miejskim Przedszkolu nr 5 Czwartek, 13 września 2018 „Pomóż mi zrobić to samemu” – z taką prośbą zwróciło się kiedyś dziecko do włoskiej lekarki i pedagog Marii Montessori. To życzenie stało się później główną myślą jej wielkiej koncepcji, która została rozpowszechniona na całym świecie.

Sport łączy pokolenia!

Sport łączy pokolenia! Środa, 12 września 2018 Serdecznie zapraszamy na Piknik Sportowo-Rekreacyjny "SPORT ŁĄCZY POKOLENIA", który odbędzie się w dniu 15.09.2018 r. na stadionie OSIR w Gorlicach (I płyta) w godzinach 11.00-14.30.

XIII Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów

XIII Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów Poniedziałek, 10 września 2018 W dniach 6-9 września 2018 r. w Gorlicach odbyły się XIII Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupy oraz patronatem medialnym czasopism samorządowych „Wspólnota”, „Forum Samorządowe” i „Gmina Polska”.

Warsztaty dla młodzieżowych liderów profilaktyki

Warsztaty dla młodzieżowych liderów profilaktyki Piątek, 7 września 2018 Nie możesz usiedzieć w miejscu? Chcesz pokazać innym, co warto robić w wolnym czasie? Chcesz wiedzieć jak działać skuteczniej? Zgłoś się do udziału w warsztatach dla młodzieżowych liderów „Promil nie jest przyjacielem tylko do złego kusicielem”.

Rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty!

Rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty! Wtorek, 4 września 2018 Wczoraj w Miejskim Zespole Szkół nr 5 odbyło się miejskie rozpoczęcie roku szkolnego.

38. rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych

38. rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych Poniedziałek, 3 września 2018 Porozumienia podpisanie 31 sierpnia 1980 roku stały się początkiem przemian 1989 roku. W minioną niedzielę również gorliczanie obchodzili uroczystości związane z tymi wydarzeniami.

Upływa termin III raty opłaty za zezwolenie na sprzedaż alkoholu

Upływa termin III raty opłaty za zezwolenie na sprzedaż alkoholu Poniedziałek, 3 września 2018 Przypominamy przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych, iż z dniem 30 września 2018 r. upływa ustawowy termin wniesienia opłaty za III ratę korzystanie z zezwoleń na sprzedaż alkoholu.

Dyżury doradców zawodowych we wrześniu

Dyżury doradców zawodowych we wrześniu Poniedziałek, 3 września 2018 Harmonogram dyżurów doradców zawodowych we wrześniu 2018 r. w Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach (Rynek 1).

Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Beach Tenisa

Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Beach Tenisa Wtorek, 28 sierpnia 2018 W sobotnie przedpołudnie 25 sierpnia na obiektach do siatkówki plażowej przy basenach OSiR, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Beach Tenisa.