Klub EGIDA w Czorsztynie

Klub EGIDA w Czorsztynie Wtorek, 27 czerwca 2017 Klub Abstynenta „EGIDA” zorganizował trzydniową „Integrację Rodzin Abstynenckich” w Ośrodku Wypoczynkowym „Nadzamcze” w Czorsztynie.

Wakacyjne dyżury miejskich przedszkoli

Wakacyjne dyżury miejskich przedszkoli Poniedziałek, 26 czerwca 2017 Harmonogram dyżurów wakacyjnych (lipiec-sierpień) w miejskich przedszkolach w roku szkolnym 2016/2017.

Pożegnanie gimnazjalistów w MZS nr 5

Pożegnanie gimnazjalistów w MZS nr 5 Czwartek, 22 czerwca 2017 Rozstanie ze szkołą to ważna chwila w życiu uczniów. 21 czerwca w Miejskim Zespole Szkół nr 5 odbyło się uroczyste pożegnanie gimnazjalistów. Uczniowie przygotowali program artystyczny, nagrodzono najlepszych z nich - nie zabrakło podziękowań, gratulacji i wzruszeń.

Spotkanie z laureatami i finalistami olimpiad

Spotkanie z laureatami i finalistami olimpiad Czwartek, 22 czerwca 2017 20 czerwca odbyło się spotkanie władz miasta z laureatami i finalistami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty. Organizatorem spotkania był Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla, a gospodarzem Miejski Zespół Szkół nr 4 w Gorlicach.

Wycieczka uczniów MZS Nr 5 do Wioski świata

Wycieczka uczniów MZS Nr 5 do Wioski świata Czwartek, 22 czerwca 2017 20 czerwca klasa IB Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5 miała możliwość wzięcia udziału w warsztatach edukacyjnych „Papua i Nowa Gwinea” przygotowanych przez pracowników Centrum Edukacji Globalnej „Wioski świata”.

Piknik rodzinny w Słonecznym Przedszkolu

Piknik rodzinny w Słonecznym Przedszkolu Środa, 21 czerwca 2017 20 czerwca 2017 r. na placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu Nr 5 w Gorlicach odbył się Piknik Rodzinny. Na imprezę przybyli licznie rodzice wraz z wychowankami przedszkola oraz dzieci, które swoją edukację przedszkolną rozpoczną we września tego roku.

Uczniowie z Kromera laureatami konkursu Matematyka bez Granic

Uczniowie z Kromera laureatami konkursu Matematyka bez Granic Środa, 21 czerwca 2017 Klasa 1a z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach zajęła 2 miejsce w województwie małopolskim w konkursie "Matematyka Bez Granic". Uroczysta gala, podczas której rozdano nagrody odbyła się 9 czerwca na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Piknik Rodzinny w Miejskim Przedszkolu nr 8

Piknik Rodzinny w Miejskim Przedszkolu nr 8 Środa, 21 czerwca 2017 We wtorek 13 czerwca br. w Miejskim Przedszkolu nr 8 odbył się Piknik Rodzinny. Plac przedszkolny stał się miejscem spotkań i zabaw dzieci, rodziców, dziadków, babć oraz innych przybyłych gości.

No promil - No problem!

No promil - No problem! Poniedziałek, 19 czerwca 2017 Jazda w stanie nietrzeźwości grozi m.in. utratą prawa jazdy, punktami karnymi, grzywną, a nawet pozbawieniem wolności do dwóch lat. Nietrzeźwi kierowcy stanowią jednak przede wszystkim zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego oraz dla samych siebie.

Akcja „No promil – No problem” w Miejskim Przedszkolu nr 8

Akcja „No promil – No problem” w Miejskim Przedszkolu nr 8 Piątek, 16 czerwca 2017 Nietrzeźwi kierowcy stanowią w Polsce jedno z największych zagrożeń dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. W dniach 12 i 13 czerwca 2017 r. przedszkolaki i pracownicy Miejskiego Przedszkola nr 8 w Gorlicach przyłączyli się do kampanii społecznej „No promil - No problem".