Centra Wsparcia Uczniów Zdolnych – mamy to!

Centra Wsparcia Uczniów Zdolnych – mamy to! Piątek, 18 sierpnia 2017 Kolejne zewnętrzne pieniądze popłyną do Gorlic. Tym razem będzie to dofinansowanie zajęć dodatkowych dla uczniów uzdolnionych z terenu ośmiu gmin powiatu gorlickiego.

Na kolonii we Władysławowie

Na kolonii we Władysławowie Wtorek, 8 sierpnia 2017 Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Rzeszowskiej – Koło przy Parafii Narodzenia NMP w Gorlicach od lat wspiera rodziny w organizacji letniego wypoczynku dla dzieci. W tym roku pomocą objęto 45 osób. Na kolonię do Władysławowa wyjechały dzieci z Gorlic, Stróżówki i zaprzyjaźnionego Kałusza na Ukrainie.

IV Otwarte Mistrzostwa Gorlic w tenisie ziemnym

IV Otwarte Mistrzostwa Gorlic w tenisie ziemnym Piątek, 28 lipca 2017 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach w dniach 5-6 sierpnia 2017 r. o godz. 8.00 na kortach OSiR organizuje IV Otwarte Mistrzostwa Gorlic w tenisie ziemnym. Rywalizacja prowadzona będzie w dwóch kategoriach: Open oraz +45. Zachęcamy do zgłaszania się!

Ruszył Tydzień Pozytywnych Inicjatyw

Ruszył Tydzień Pozytywnych Inicjatyw Wtorek, 25 lipca 2017 W poniedziałek w Gorlicach rozpoczął się Tydzień Pozytywnych Inicjatyw, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Ponad Ograniczeniami przy wsparciu finansowym Miasta Gorlice.

Półkolonia letnia TPD

Półkolonia letnia TPD Środa, 19 lipca 2017 Zgodnie z wieloletnią tradycją Zarząd Oddziału Powiatowego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Gorlicach był organizatorem półkolonii letniej 2017 "Radość i przygoda”.

Burmistrz powierzył stanowiska dyrektorom Miejskich Zespołów Szkół

Burmistrz powierzył stanowiska dyrektorom Miejskich Zespołów Szkół Czwartek, 29 czerwca 2017 W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie robocze dyrektorów i księgowych szkół i przedszkoli prowadzonych przez Miasto Gorlice. W trakcie spotkania Burmistrz Miasta Rafał Kukla powierzył stanowiska 4 dyrektorom Miejskich Zespołów Szkół na okres pięciu lat szkolnych tj. od 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2022 roku.

Dzieci wyjadą na kolonie nad morze

Dzieci wyjadą na kolonie nad morze Czwartek, 29 czerwca 2017 45 dzieci potrzebujących wsparcia z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym wypoczywało będzie od 20 lipca do 3 sierpnia we Władysławowie.

Klub EGIDA w Czorsztynie

Klub EGIDA w Czorsztynie Wtorek, 27 czerwca 2017 Klub Abstynenta „EGIDA” zorganizował trzydniową „Integrację Rodzin Abstynenckich” w Ośrodku Wypoczynkowym „Nadzamcze” w Czorsztynie.

Wakacyjne dyżury miejskich przedszkoli

Wakacyjne dyżury miejskich przedszkoli Poniedziałek, 26 czerwca 2017 Harmonogram dyżurów wakacyjnych (lipiec-sierpień) w miejskich przedszkolach w roku szkolnym 2016/2017.

Pożegnanie gimnazjalistów w MZS nr 5

Pożegnanie gimnazjalistów w MZS nr 5 Czwartek, 22 czerwca 2017 Rozstanie ze szkołą to ważna chwila w życiu uczniów. 21 czerwca w Miejskim Zespole Szkół nr 5 odbyło się uroczyste pożegnanie gimnazjalistów. Uczniowie przygotowali program artystyczny, nagrodzono najlepszych z nich - nie zabrakło podziękowań, gratulacji i wzruszeń.