Mały Mistrz 2019 - turniej gier i zabaw

Mały Mistrz 2019 - turniej gier i zabaw Wtorek, 21 maja 2019 Dziś (21.05) na hali sportowej OSiR w Gorlicach, odbył się turniej gier i zabaw „Mały Mistrz” w którym swoją sprawność fizyczną sprawdziły gorlickie przedszkolaki.

Gorlice wierszem pisane

Gorlice wierszem pisane Poniedziałek, 20 maja 2019 16 maja w Miejskim Przedszkolu nr 5 można było wysłuchać pięknych, przygotowanych przez dzieci i ich rodziców, wierszy o naszej małej ojczyźnie – Gorlicach.

EKO-Młodzi Badacze na Sądecczyźnie

EKO-Młodzi Badacze na Sądecczyźnie Poniedziałek, 20 maja 2019 Do 31 maja trwa nabór wniosków do projektu „Eko-Młodzi badacze na Sądecczyźnie”. Szkoły z terenu powiatu gorlickiego mogą uzyskać wsparcie na doposażenia placówki w walizkę ekobadacza, bezpłatny udział dzieci w warsztatach ekologicznych oraz możliwość udziału w EKO-evencie.

V Posiedzenie Gorlickiej Rady Seniorów

V Posiedzenie Gorlickiej Rady Seniorów Środa, 15 maja 2019 14 maja odbyło się V Posiedzenie Gorlickiej Rady Seniorów. W obradach, które miały miejsce w Gorlickim Klubie Seniora, w imieniu Burmistrza Rafała Kukli udział wziął jego Zastępca Łukasz Bałajewicz.

Harmonogram dyżurów wakacyjnych w Miejskich Przedszkolach

Harmonogram dyżurów wakacyjnych w Miejskich Przedszkolach Środa, 15 maja 2019 Publikujemy harmonogram dyżurów wakacyjnych w przedszkolach miejskich w roku szkolnym 2018/2019.

Informacja w sprawie sprzedaży napojów alkoholowych

Informacja w sprawie sprzedaży napojów alkoholowych Wtorek, 7 maja 2019 Przypominamy przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych, iż z dniem 31 maja 2019. upływa ustawowy termin wniesienia opłaty za II ratę korzystanie z zezwoleń na sprzedaż alkoholu.

Półkolonia z MZS nr 4

Półkolonia z MZS nr 4 Poniedziałek, 13 maja 2019 Miejski Zespół Szkół Nr 4 w Gorlicach informuje, że trwają zapisy na półkolonię letnią, która zostanie zorganizowana w dniach 8-19 lipca. Półkolonia skierowana jest do dzieci klas 3 - 5 szkoły podstawowej. W programie zajęcia sportowe, wycieczki piesze i autokarowe, gry terenowe, ognisko, wyjście do kina i wiele innych atrakcji.

„Narkotyki i dopalacze zabijają” - konkurs MSWiA

„Narkotyki i dopalacze zabijają” - konkurs MSWiA Piątek, 10 maja 2019 Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłasił konkurs, którego przedmiotem jest stworzenie MEMU internetowego i animacji w formacie GIF, dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania uzależnieniu od narkotyków i dopalaczy.

Trwa nabór do bezpłatnych programów dla szkół

Trwa nabór do bezpłatnych programów dla szkół Wtorek, 7 maja 2019 Zachęcamy do udziału w kolejnej już edycji bezpłatnych programów edukacyjnych: MegaMisji i #SuperKoderów. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 maja (tj. środa, do godz. 17:00).

Dyżury doradców zawodowych w maju

Dyżury doradców zawodowych w maju Poniedziałek, 6 maja 2019 Harmonogram dyżurów doradców zawodowych w maju 2019 r. w Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach (Rynek 1).