Zapisy do klas pierwszych - porównaj miejskie szkoły

Zapisy do klas pierwszych - porównaj miejskie szkoły Środa, 14 marca 2018 W związku z prowadzonym naborem do publicznych przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019, zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi poszczególnych Miejskich Zespołów Szkół. Zestawienie przedstawia m. in. wyniki egzaminów gimnazjalnych, liczbę uczniów i nauczycieli.

Tego jeszcze nie było – Jasełka w marcu!

Tego jeszcze nie było – Jasełka w marcu! Poniedziałek, 12 marca 2018 Tradycją Niepublicznego Przedszkola „Wesołe Skrzaty” jest, że przedszkolaki zapraszają swoje cudowne babcie i wspaniałych dziadków, aby wspólnie obchodzić Święto Babci i Dziadka. Również w tym roku ruszyły przygotowania do tych świąt. Gdy wszystko było gotowe, role do jasełek opanowane, nauczone pastorałki - dzieci rozchorowały się na ospę.

Informacja o rekrutacji do publicznych przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019

Informacja o rekrutacji do publicznych przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019 Poniedziałek, 12 marca 2018 Informujemy, że 12 marca rozpoczęła się rekrutacja na wolne miejsca do klas I szkół podstawowych i do publicznych przedszkoli. Składanie wniosków potrwa do 30 marca.

Dzień Otwartych Drzwi w MZS nr 5

Dzień Otwartych Drzwi w MZS nr 5 Czwartek, 8 marca 2018 Jak co roku w MZS nr 5 odbył się Dzień Otwartych Drzwi. 5 marca na najmłodszych czekały liczne atrakcje, w tym przedstawienie teatralne przygotowane przez uczniów.

Dyżury doradców zawodowych w marcu

Dyżury doradców zawodowych w marcu Środa, 7 marca 2018 Harmonogram dyżurów doradców zawodowych w marcu 2018 r. w Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach (Rynek 1).

Wizyta przedszkolaków w mini zoo

Wizyta przedszkolaków w mini zoo Poniedziałek, 5 marca 2018 W czwartkowy, mroźny dzionek przedszkolaki z Chatki Misia Uszatka wyruszyły na zajęcia pokazowe do Mini ZOO, w ramach „zielonych godzin” organizowanych w sieci sklepów.

Krecik poznał Gorlice!

Krecik poznał Gorlice! Poniedziałek, 5 marca 2018 Krecik, bajkowa postać stworzona wiele lat temu w Czechach, wyruszyła na początku września w swoją podróż po całej Polsce. Do czerwca będzie poznawał najdalsze zakątki naszego kraju. Dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 8 przy MZS Nr 6, w zeszłym tygodniu (27.02. - 02.03.), miały okazję ugościć Krecika w naszym mieście - pokazały mu m.in. gorlicki Ratusz!

Kolejne środki na miejski żłobek!

Kolejne środki na miejski żłobek! Piątek, 2 marca 2018 Dwa lata temu otworzyliśmy w Gorlicach pierwszy miejski żłobek, a dzisiaj odebrałem z rąk Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Krzysztofa Michałkiewicza promesę na jego rozbudowę. - mówi Burmistrz Rafał Kukla.

Projekt „Gorlickie pływanie”

Projekt „Gorlickie pływanie” Poniedziałek, 26 lutego 2018 Urząd Miejski pozyskał kolejne środki na realizację programów skierowanych do najmłodszych mieszkańców naszego miasta! Decyzją Ministra Sportu i Turystyki, Miasto Gorlice otrzymało dofinansowanie w kwocie 12 000 zł na realizację projektu „Gorlickie pływanie”.

VII Gorlicki Wielobój Sportowy - Slalom Gigant

VII Gorlicki Wielobój Sportowy - Slalom Gigant Czwartek, 22 lutego 2018 Serdecznie zapraszamy do udziału w Slalomie Gigancie organizowanym w ramach VII Gorlickiego Wieloboju Sportowego, który odbędzie się na stoku Wyciągu Narciarskiego w Małastowie 1 marca 2018 o godz. 17.15.