Półkolonia TPD 2018 w Gorlicach

Półkolonia TPD 2018 w Gorlicach Poniedziałek, 16 lipca 2018 Jak co roku Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Gorlicach zorganizowało letnią półkolonię dla najmłodszych. W piątek (13 lipca) ponad 90 dzieci z Gorlic i okolic, spotykało się na stołówce szkolnej, by podsumować atrakcje, jakie miały miejsce podczas trwania pierwszego tygodnia.

Tydzień Pozytywnych Inicjatyw

Tydzień Pozytywnych Inicjatyw Poniedziałek, 16 lipca 2018 Stowarzyszenie Ponad Ograniczeniami już po raz piąty przeprowadzi w naszym mieście szereg wydarzeń w ramach Tygodnia Pozytywnych Inicjatyw. W tym roku projekt zrealizowany zostanie od 23 do 29 lipca na terenie Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Gorlicach.

Dyżury doradców zawodowych w lipcu

Dyżury doradców zawodowych w lipcu Poniedziałek, 16 lipca 2018 Harmonogram dyżurów doradców zawodowych w lipcu 2018 r. w Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach (Rynek 1).

Podsumowanie półkolonii z MZS nr 5

Podsumowanie półkolonii z MZS nr 5 Czwartek, 5 lipca 2018 Uroczystościami na sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 dzieci zakończyły tegoroczną półkolonię, podczas której czekało na nie mnóstwo atrakcji!

Uczniowie z Gorlic na wymianie międzynarodowej na Litwie

Uczniowie z Gorlic na wymianie międzynarodowej na Litwie Poniedziałek, 2 lipca 2018 W ramach jednego z programów pod patronatem Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży - 10-osobowa grupa uczniów z MZS nr 5 w Gorlicach wraz z opiekunami uczestniczyła w wymianie międzynarodowej na Litwie w Kłajpedzie.

II Gorlicki Wielobój Sportowy dla dzieci

II Gorlicki Wielobój Sportowy dla dzieci Czwartek, 28 czerwca 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach zaprasza dzieci i młodzież do udziału w II Gorlickim Wieloboju Sportowym.

Półkolonia w MZS nr 4 w Gorlicach

Półkolonia w MZS nr 4 w Gorlicach Środa, 27 czerwca 2018 Miejski Zespół Szkół Nr 4 w Gorlicach informuje, że są jeszcze wolne miejsca na półkolonii letniej.

Program Profilaktyczny Archezja w MZS Nr 3

Program Profilaktyczny Archezja w MZS Nr 3 Czwartek, 21 czerwca 2018 Od kilku lat uczniowie przedostatniej klasy gimnazjum w Miejskim Zespole Szkół Nr 3 w Gorlicach, a obecnie również Szkoły Podstawowej Nr 3 w Gorlicach, uczestniczą w zajęciach profilaktyczno-integracyjnych Archezja na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego.

Wakacje tuż, tuż!

Wakacje tuż, tuż! Czwartek, 21 czerwca 2018 Wczoraj w MZS Nr 5 odbyło się miejskie zakończenie roku szkolnego trzecich klas gimnazjum. Spotkanie było doskonałą okazją do wspomnień, podsumowań i podziękowań.

Piknik w Miejskim Przedszkolu nr 5

Piknik w Miejskim Przedszkolu nr 5 Czwartek, 21 czerwca 2018 19 czerwca na placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu Nr 5 w Gorlicach odbył się Piknik Rodzinny. Na imprezę przybyli licznie rodzice wraz z wychowankami przedszkola.