Apel przedszkolaków z okazji 100 - lecia Niepodległości

Apel przedszkolaków z okazji 100 - lecia Niepodległości Wtorek, 13 listopada 2018 9 listopada 2018 roku przedszkolaki z grupy II Miejskiego Przedszkola Nr3 w Gorlicach w obecności rodziców i zaproszonych gości, wzięły udział w uroczystym apelu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Przed występem przypięły rodzicom własnoręcznie wykonane na tę okoliczność kotyliony.

Mistrzostwa Gorlic Amatorów w Badmintonie

Mistrzostwa Gorlic Amatorów w Badmintonie Wtorek, 13 listopada 2018 10 listopada w hali Gorlickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Gorlic Amatorów w Badmintonie. Do zawodów zgłosiło się 6 kobiety i 24 mężczyzn, którzy rywalizowali miedzy sobą w kategorii open kobiet oraz dwóch kategoriach męskich (do i powyżej 45 lat).

MZS nr 5 świętował 100 lat Niepodległości

MZS nr 5 świętował 100 lat Niepodległości Wtorek, 13 listopada 2018 Obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości miały w tym roku w MZS 5 wyjątkowy charakter.

W MZS nr 6 świętowali 100-lecie Niepodległości

W MZS nr 6 świętowali 100-lecie Niepodległości Piątek, 9 listopada 2018 Już w najbliższą niedzielę świętować będziemy wyjątkową, 100. rocznicę odzyskania Niepodległości. Z tej okazji w szkołach i przedszkolach uczniowie już dziś świętują przygotowując patriotyczne uroczystości. Program słowno- muzyczny przygotowali też uczniowie gorlickiej "szóstki".

Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 8 świętują Niepodległość

Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 8 świętują Niepodległość Piątek, 9 listopada 2018 Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 8 też dzisiaj (9.11.) świętowały zbliżającą się rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Jestem małą Polką i małym Polakiem

Jestem małą Polką i małym Polakiem Piątek, 9 listopada 2018 Dnia 9 listopada 2018 roku przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w ramach różnorodnych działań z okazji obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz realizacji projektu ,,Niepodległa” aktywnie włączyły się w uczczenie tego niecodziennego święta.

Biało-czerwono w Miejskim Przedszkolu nr 5

Biało-czerwono w Miejskim Przedszkolu nr 5 Piątek, 9 listopada 2018 Dzisiaj (9.11) w Miejskim Przedszkolu nr 5 odbyły się uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Gorlickie dzieci uczą się szybkiego czytania

Gorlickie dzieci uczą się szybkiego czytania Środa, 7 listopada 2018 Blisko 120 dzieci z gorlickich Miejskich Zespołów Szkół poznaje innowacyjne techniki szybkiego czytania i uczenia się, sztuki koncentracji, nielinearnego sposobu notowania oraz organizacji nauki. Zajęcia odbywają się w ramach Budżetu Obywatelskiego Małopolski na 2018 r.

Dyżury doradców zawodowych w listopadzie

Dyżury doradców zawodowych w listopadzie Środa, 31 października 2018 Harmonogram dyżurów doradców zawodowych w listopadzie 2018 r. w Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach (Rynek 1).

Konkurs Recytatorski u Skrzatów

Konkurs Recytatorski u Skrzatów Środa, 31 października 2018 Z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę, w Niepublicznym Przedszkolu „Wesołe Skrzaty” został zorganizowany Konkurs Recytatorski pt. „Kto Ty jesteś? – Polak mały!”, podczas którego przedszkolaki zaprezentowały patriotyczne wiersze. Celem konkursu było pielęgnowanie postaw patriotycznych oraz popularyzowanie poezji opiewającej piękno naszej Ojczyzny.