IV Zlot Szkolnych Kół TPD

IV Zlot Szkolnych Kół TPD Czwartek, 14 grudnia 2017 W sobotę 9 grudnia 2017 r., odbył się IV Zlot Szkolnych Kół TPD ,,Wśród Przyjaciół", pod hasłem ,,Śladami św. Mikołaja", organizowany przez Zarząd Oddziału Powiatowego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Gorlicach.

Serce za odwagę

Serce za odwagę Czwartek, 14 grudnia 2017 Okres przedświąteczny to czas, kiedy większość z nas angażuje się w przeróżne akcje, dzięki którym możemy okazać swe serce – podzielić się cząstką siebie. W tym roku dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 8 w Gorlicach już po raz drugi miały okazję włączyć się w wyjątkową inicjatywę pod hasłem „Serce za odwagę”.

Świąteczne warsztaty w Chatce Misia Uszatka

Świąteczne warsztaty w Chatce Misia Uszatka Środa, 13 grudnia 2017 13-go grudnia 2017 roku w przedszkolu „Chatka Misia Uszatka” zorganizowane zostały warsztaty świąteczne, na które zaproszeni zostali rodzice naszych przedszkolaków.

Przedszkolaki uczą się pływać

Przedszkolaki uczą się pływać Wtorek, 12 grudnia 2017 We wtorek 5 grudnia 2017.r. dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 5 wybrały się do Krytej Pływalni FALA w Gorlicach. Cel? Bardzo prosty. Starszaki uczą się pływać.

Nabór kandydatów do komisji

Nabór kandydatów do komisji Czwartek, 7 grudnia 2017 Burmistrz Miasta Gorlice ogłasza nabór kandydatów będących przedstawicielami organizacji pozarządowych lub podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na członków komisji ds. oceny ofert złożonych w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych w 2018 r.

Listopad pełen wrażeń w Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Gorlicach

Listopad pełen wrażeń w Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Gorlicach Czwartek, 7 grudnia 2017 Jak co roku dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 2 obchodziły Święto Pluszowego Misia. Tego dnia odwiedził je Kubuś Puchatek, były wspólne zabawy i konkursy w towarzystwie pluszowych misiów. Uwieńczeniem tego dnia były wspaniałe prezenty- włóczkowe misie, które dzieci otrzymały od swojej wychowawczyni.

Wycieczka do teatru

Wycieczka do teatru Wtorek, 5 grudnia 2017 3 grudnia uczniowie klas 5a, 5b i 6a z Miejskiego Zespołu Szkół nr 5, pod opieką nauczycieli: Doroty Januś, Katarzyny Ćwiklik, Joanny Bogusz i Wojciecha Zapłaty pojechali do Krakowa na spektakl teatralny pt. "Przygody Tomka Sawyera". Wyjazd ten został zorganizowany w ramach realizacji zadań Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Mali Super – bohaterowie z Przedszkola Nr 3

Mali Super – bohaterowie z Przedszkola Nr 3 Poniedziałek, 4 grudnia 2017 Miło nam poinformować, że najstarsze przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 3, grupa B w MZS Nr 4, zostały laureatami konkursu pt. "Sprawdzone przez przedszkolaków" pod patronatem miesięcznika "Bliżej Przedszkola".

Jestem bezpieczny na drodze

Jestem bezpieczny na drodze Piątek, 1 grudnia 2017 30 listopada 2017 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej przeprowadzili w Placówce Wsparcia Dziennego i Świetlicy Osiedlowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Gorlicach, zajęcia pn. "Jestem bezpieczny na drodze".

Nagrodzą pracodawców przyjaznych rodzinie

Nagrodzą pracodawców przyjaznych rodzinie Wtorek, 28 listopada 2017 Ruszył konkurs „Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie 2017”, który wyróżni małopolskich pracodawców stwarzających przyjazne warunki pracy i wspierających pracowników w godzeniu życia zawodowego z rodzinnym. Kandydatów można zgłaszać do 8 grudnia 2017 r.