Porozmawiajmy o zażywaniu środków psychoaktywnych, fakty, mity, pytania dotyczące uzależnień.

Porozmawiajmy o zażywaniu środków psychoaktywnych, fakty, mity, pytania dotyczące uzależnień. Poniedziałek, 17 grudnia 2018 14 grudnia 2018 w Miejskim Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Pięknej odbyło się spotkanie z uczniami najstarszych klas szkoły podstawowej pt. "Porozmawiajmy o zażywaniu środków psychoaktywnych, fakty, mity, pytania dotyczące uzależnień".

Oferta pracy

Oferta pracy Poniedziałek, 17 grudnia 2018 Środowiskowy Dom Samopomocy w Rzepienniku Biskupim ogłasza nabór na stanowisko instruktora terapii zajęciowej.

Podarunki od Gorliczan przekazane!

Podarunki od Gorliczan przekazane! Piątek, 14 grudnia 2018 Dzisiaj (14 grudnia br.) przedstawiciele Gorlic uczestniczyli w bardzo miłym i wzruszającym wydarzeniu w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie - Prokocimiu. Prezenty dla małych pacjentów Oddziału Kardiologii, które w ostatnich tygodniach tak hojnie przynosili do gorlickieg

W Gorlicach zainaugurowano AI Schools & Academy - największy w historii program nauczania sztucznej inteligencji w polskich szkołach

W Gorlicach zainaugurowano AI Schools & Academy - największy w historii program nauczania sztucznej inteligencji w polskich szkołach Piątek, 14 grudnia 2018 Dziś w I LO im. Marcina Kromera w Gorlicach oficjalnie ogłoszono start programu AI Schools & Academy, którego pomysłodawcą i patronem jest Jarosław Królewski, CEO firmy technologicznej Synerise.

Zagłosuj na Miasto Światła!

Zagłosuj na Miasto Światła! Piątek, 14 grudnia 2018 Ruszył konkurs „Świeć się z Energą”, w którym wybieramy świetlną stolicę Polski! Wszystkich gorliczan zapraszamy do głosowania – pokażmy, że jesteśmy mieszkańcami prawdziwego Miasta Światła. Walczymy o 50 000 zł na cele społeczne.

Mistrz i baletnice

Mistrz i baletnice Piątek, 14 grudnia 2018 Szkoła Baletowa „Puenta” oraz Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają adeptów szkoły baletowej, rodziców dzieci oraz wszystkie osoby zainteresowane na otwarte warsztaty, które odbędą się 18 grudnia 2018, o godzinie 16:00, w sali widowiskowej Gorlickiego Centrum Kultury.

Wielka Gala „Johann Strauss Show"

Wielka Gala „Johann Strauss Show Piątek, 14 grudnia 2018 Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na WIELKĄ GALĘ „JOHANN STRAUSS SHOW – ORCHESTRA & SOLIŚCI & BALLET”, która odbędzie się 25 stycznia 2019 r. o godz. 18:00 w sali teatralnej GCK.

Spektakl teatralny „Pastorałka”

Spektakl teatralny „Pastorałka” Piątek, 14 grudnia 2018 Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na spektakl teatralny "Pastorałka", który odbędzie się 9 stycznia 2019 (środa) o godz. 18:00 oraz 12 stycznia 2019 (sobota) również o godz. 18:00.

Narkotyki i dopalacze - nie tędy droga!

Narkotyki i dopalacze - nie tędy droga! Piątek, 14 grudnia 2018 Jednym z najgroźniejszych problemów, dotyczących w szczególności osób wchodzących w dorosłość, jest problem używek. 22 listopada br. w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kromera w Gorlicach odbyła się sesja profilaktyczna obejmująca właśnie ten temat.

Gorliczanie potrafią pomagać!

Gorliczanie potrafią pomagać! Czwartek, 13 grudnia 2018 Zakończyła się akcja wsparcia małych pacjentów Oddziału Kardiologicznego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - Prokocimiu. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w zbiórce – Gorliczanie pokazali, że mają naprawdę wielkie serca!

Czy mogę zwrócić nietrafiony prezent?

Czy mogę zwrócić nietrafiony prezent? Czwartek, 13 grudnia 2018 Inspekcja Handlowa w Krakowie przypomina o prawie konsumenta do zwrotu pełnowartościowego towaru.

IV Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy

IV Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy Czwartek, 13 grudnia 2018 Wielkimi krokami zbliża się IV Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy! W grudniowy weekend (22-23 grudnia 2018 r.) nasz Rynek kolejny raz zapełni się stoiskami handlowymi, kolorowymi światełkami, a w powietrzu unosić będzie się zapach piernika i choinki. Nie zabraknie kolędowania oraz atrakcji dla najmłodszych, a to jedynie część z niezwykłych atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy!

Wigilia Miłośników Ziemi Gorlickiej

Wigilia Miłośników Ziemi Gorlickiej Czwartek, 13 grudnia 2018 Wczoraj (12.12), na zaproszenie Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Gorlickiej, burmistrz Rafał Kukla gościł na spotkaniu opłatkowym w sali bankietowej "Stary Dworzec".

Złota Wigilia UZW

Złota Wigilia UZW Czwartek, 13 grudnia 2018 Świąteczna atmosfera wypełniła wczoraj (12.12) gorlicki Klub Jubilat, w którym odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe słuchaczy Uniwersytetu Złotego Wieku.

AI Schools - inaguracja programu w Gorlicach!

AI Schools - inaguracja programu w Gorlicach! Czwartek, 13 grudnia 2018 Już jutro (14.12) zostanie oficjalnie uruchomiony pierwszy i jedyny w kraju program kształcenia sztucznej inteligencji dla przedszkoli, szkół podstawowych i liceów: AI Schools. Inauguracja programu odbędzie się w Gorlicach w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marcina Kromera!